Teknoloji

Faydalı bir Sevgililer Günü Hediyesi Arayanlara: Dreame Hair Glory

Sevgililer Günü için ikramları seçmek oldukça zor bir iştir. Neyse çalışsın hem fiyatıylaBizi çok fazla üzmeyecek, şık bir şey istediğimizde ne alacağımız konusunda kafamız karışabiliyor.

Tüm bunları karşılamaya yetecek teklif arayanlar için son dönemde oldukça popüler bir ürün haline geldi. saç kurutma makineleri ve saç şekillendiriciler Güzel bir seçenek. Ancak bu eserlerin birçoğunun fiyatları uygun değildir. Detaylarına daha yakından bakacağımız Dreame Hair Glory, fiyatı, tasarımı ve özellikleriyle ön plana çıkmayı başarıyor.

Dreame Hair Glory hafif, şık ve kullanışlı bir hediyedir:

Dreame Hair Glory, gelişmiş negatif iyon teknolojisi, hafif tasarımı ve hassas sıcaklık kontrolüyle hızlı, kolay ve konforlu saç kurutma sağlar. Dakikada 110 bin dönüş hızıSaatte 55 metreküp hava üfleme kapasitesine sahip olan motor, ıslak saçları havalandırarak köklere ulaşabilmektedir.

82 mm kompakt ana silindiri ve 345 gram hafifliği sayesinde saç kurutma işlemini çok daha konforlu hale getiren Dreame Hair Glory, sezgisel LED göstergelere sahiptir. NTC termistörü ve gelişmiş mikroişlemciDengeli ve eşit ısıtma sağlayarak kırık uçları, hasarlı saçları ve renk solmasını etkili bir şekilde azaltır.

Diğer dört sıcaklık ayarıve iki farklı hava akış hızı sayesinde saçlarınızı dilediğiniz gibi kurutmanıza olanak tanır ve kuruturken saçınıza bakım yapar.

Dreame Hair Glory’nin özellikleri:

  • LED ekran
  • 70 m/s hava akışı
  • 57 derece sabit sıcaklık
  • 345 gram
  • 1600 watt güç
  • 110.000 tr/dak emiş gücü

Çalışmaya göz atmak isterseniz buraya tıklayarak hızlı bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

sivrihisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu